Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МАСТИ Автомобил Опрема Shift Knob Sliver Капа 5 Брзина 23mm со Хром Рамка за ФОЛКСВАГЕН MK4/ Голф 4/ БОРА/ JETTA 4 GTI 1999-2005

МАСТИ Автомобил Опрема Shift Knob Sliver Капа 5 Брзина 23mm со Хром Рамка за ФОЛКСВАГЕН MK4/ Голф 4/ БОРА/ JETTA 4 GTI 1999-2005

DEN 456.00
DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ


ОЕМ број 1 J0 711 113 В
Дел име Опрема Shift Копчиња Со Кожа го Подигнете
Менувачот тип 5 Брзина Упатство
Боја Црна
Состојба 100% Нови Резервни Производ
Материјал со Висок Квалитет ABS и Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани масти (Како што е подолу слики)
Вметнете Дупка Димензија 23 MM
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
Област
Модел
Година
Забелешка
Јужна Африка
за Голф
1998-2006
Јужна Африка
за Jetta
1999-2002
Бразил
за Голф
2000-2001
Аргентина
за Голф Б
2000-2001
Аргентина
за Голф D
1998-2001
Мексико
за Голф BR
2000-2001
Мексико
за Голф G
1999-2001
Мексико
за Голф/R32
2003-2004
Мексико
за Jetta/Варијанта
2001-2002
Европа
за Бора/Варијанта
1999-2002
Европа
за Голф/Варијанта
1998-2006
за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 1998-2005 5 Брзина Shifter Подигање & Knob
за "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 1999-2005 5 Брзина Shifter Подигање & Knob
за "ФОЛКСВАГЕН" БОРА 1999-2005 5 Брзина Shifter Подигање & Knob
за "ФОЛКСВАГЕН" НОВА BEETLA 1999-2005 5 Брзина Shifter Подигање & Knob

Повеќе информации

Боја Име:
Сребро.
Тип На Објект:
опрема shift knob
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Име На Модел:
1J0 711 113 C, 1J0711113C
Објектот Должина:
18inch
Бренд Име:
LARATH
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Ширина:
13inch
Објектот Висина:
23inch
Објектот Тежина:
0.200005kg
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за фолксваген ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ JETTA БОРА Новата Буба
4:
1J0 711 113 C, 1J0711113C
5:
За Голф 4 Jetta 4 MK4
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
Година:
99-05
10:
Сребрена боја 5 брзина
Надворешен дијаметар внатрешниот дијаметар на:
надворешниот дијаметар 23mm внатре дијаметар 18mm

Најдобрите понуди во категоријата