Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
бесплатен превозот Нов Автомобил Опрема Shift Knob Со Кожа Говорница За опел vectra Corsa комбо astra

бесплатен превозот Нов Автомобил Опрема Shift Knob Со Кожа Говорница За опел vectra Corsa комбо astra

DEN 456.00
DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ

Опис на производот Дел име Автомобил Shift Менувачот Кожен Подигање Боја Црна Материјал : Висок Квалитет на Кожа СТП Потврдија ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо квалитетен материјал и Поголема сигурност Гаранција 12 Месеци Состојба 100% Нов Производ Количина 1 X Опрема Shift Покритие Одговара За "Опел" Astra F 91-98/Vectra На 88-95/Calibra 90-97/Kadett E 84-93/Corsa B 93-00
за "опел" vectra Corsa комбо astra за ОПЕЛ / "ОПЕЛ" ASTRA F (1991-1997), CORSA B (1993-2000, CALIBRA (1990-1997), CAVALIER / VECTRA A (1988-1995), VECTRA Б (1996-2002)

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
17cm
Материјал Тип:
ABS+СТП
Година:
2004 2005 2006 2007 2008
Објектот Висина:
19cm
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Име На Модел:
за опел vectra Corsa комбо astra
Објектот Ширина:
12cm
1:
за Автомобил Опрема Shift Кожа го Подигнете
9:
ОПРЕМА GAITER ПОДИГАЊЕ НА КОЖА
10:
ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ ASTRA CORSA CALIBRA CAVALIER VECTRA
Автомобил Направи:
за опел vectra Corsa комбо astra

Најдобрите понуди во категоријата