Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова 6 Брзина Sliver Опрема Shift Knob Со Вистинска Кожа За BMW X1 X3 Х5 X6 Серија E60 E61 E62 E63 E81 E85 E88 E90 E91 E92 E46 E87

Нова 6 Брзина Sliver Опрема Shift Knob Со Вистинска Кожа За BMW X1 X3 Х5 X6 Серија E60 E61 E62 E63 E81 E85 E88 E90 E91 E92 E46 E87

DEN 638.00
DEN 672.00
 

Това е достапна
Износ

НЕКОИ ОД ЗЕМЈАТА ЗА BMW ОПРЕМА SHIFT KNOB Е РАЗЛИЧНА
II. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Испраќање во истиот ден Непобедлива Цена & Оригинален Квалитет. Квалитет Гаранција : 12 Месеци ЗАБЕЛЕШКА : Цената е само за 1 x парче
III. ОЕМ Дел Број за BMW : 25 11 7 566 267 за BMW : 25117566267
IV. Се користи за следниве Возила :
за BMW Серија 3 на BMW 5 Серијата на BMW X3 за БМВ Х5
Fitment & Компатибилност за BMW автомобил за BMW 1 Series E81, E82, E87 за BMW Серија 3 E90, E91, E92 за BMW 5 Серијата E60, E61 за BMW 6 Серија E63 за BMW X1 E84 за BMW X3 E83 за БМВ Х5 E83
Опрема Сребро Shift Knob Со Вистинска Кожа За BMW 1 3 5 6 Серија X1 X3 Х5 E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E90 E91 E92
Автомобил Модел : за BMW сите серии
Боја : сребро, покриени вистинска кожа
Капи : 5 брзина
100% нов бренд

Повеќе информации

Боја Име:
5, 6
Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Должина:
10.000001cm
Име На Модел:
25117566267 25 11 7 566 267
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластика и Метал сребро.
Година:
2003-2015.000001
Објектот Тежина:
0.200001kg
Објектот Висина:
6.000001cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Ширина:
6.000001cm
1:
за E60 E61 E65 E81 E83 E84 E90 E91 E92
2:
за BMW автомобил 1, 3, 5, 6 Серија, X1 X3 Х5
3:
25 11 7 566 267 25117566267
4:
опрема shift knob
5:
Опрема Shift Knob 6-Брзински Хром Црна Кожа
6:
Прирачник МТ Опрема Сребро Shift Knob
7:
25 11 7 566 267 25117566267
9:
25 11 7 566 267 25117566267
10:
25 11 7 566 267 25117566267

Најдобрите понуди во категоријата