Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
брза испорака За Форд Фокус MK2 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил Опрема Shift Knob Вистински СТП Кожа Gaiter и Хром База

брза испорака За Форд Фокус MK2 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил Опрема Shift Knob Вистински СТП Кожа Gaiter и Хром База

DEN 228.00
DEN 240.00
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
ОЕМ број 4 M51-A045 B79
Дел име Опрема shift knob gaiter и база на
Менувачот тип Упатство
Боја Црна
Материјал со Висок Квалитет ABS и Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани масти (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Гаранција 12 Месеци
Се вклопува со овие возила како што е подолу :
За Форд Фокус 2 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
ЗАБЕЛЕШКА
СЕКОЈА ЗЕМЈА МОДЕЛ Е РАЗЛИЧЕН
ОВОЈ НАШАТА ГОЛЕМИНА
АКО ГОЛЕМИНАТА НЕ НА ОВОЈ ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО КУПАТ
Answer : ___________________________ NOTE :
Автомобил Shift Менувачот Knob Gaitor Кожа Говорница За ФОРД ФОКУС 2 (04-12)
Автомобил Модел : за Форд Фокус 2(04-12)
Боја : црна
Кожа : СТП Кожа со Хром монтажа рамка
100% нов бренд
Напомена :
Pls се провери вашиот автомобил кожа подигање големина пред да се направи нарачката.
Конкурентна Предност :
1. Ако ни снабдување на orignial примерок, ние може да се отвори нова калап за вас.
2. На одделни делови како капи, копчиња, кожени чизми или вистински leathers, frams итн.,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3. Ние можеме да снабдување anther автомобил модел како за "ФОЛКСВАГЕН", за Ауди, за "Шкода", за BMW итн. опрема shift knob.
4. Начин на плаќање : Со Western union, Зачувам, TT итн.

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Должина:
10.000005cm
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
6.000005cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
4M51-A045B79
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010 година 2011 година
Објектот Висина:
6.000005cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Тежина:
0.200005kg
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
за ford focus
4:
4M51A045B79 4M51 A045B79
5:
Опрема Shift Knob 4M51-A045B79
6:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
7:
Автомобил Опрема Shift Knob Црни Капи
8:
Автомобил Опрема Shift Knob Вистински СТП Кожа Gaiter
9:
4M51-A045B79
Автомобил Направи:
Опрема Shift Knob за форд

Најдобрите понуди во категоријата