БРЗА Испорака За Ауди А3 S3 2001 2002 2003 Нова 6 Брзински Автомобил Опрема Shift Knob Со СТП Кожа Giator Со Црвена Линија 8L0863278BJ 6BN

БРЗА Испорака За Ауди А3 S3 2001 2002 2003 Нова 6 Брзински Автомобил Опрема Shift Knob Со СТП Кожа Giator Со Црвена Линија 8L0863278BJ 6BN

DEN 397.00
DEN 417.60
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
ОЕМ број 8 L0 863 278 BJ 6 BN
Дел име Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање Со Црвена Линија
Менувачот тип 6 брзини мануелен
Материјал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани МАСТИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност
Состојба 100 % Нови Резервни Производи
Гаранција 12 Месеци се Вклопува со овие возила како што е подолу : Окружниот Година Модел Забелешка Бразил За Ауди А3 2001-2007 За референца Јужна Африка За Ауди А3/S3/Sportb./Лим./qu 2001-2003 За референца Аргентина За Ауди А3/S3/Sportb./Лим./qu 2001-2003 За референца Мексико За Ауди А3/S3/Sportb./Лим./qu 2001-2003 За референца За Ауди А3 BR 2001-2005 За референца Европа За Ауди А3/S3/Sportb./Лим./qu 2001-2003 За референца

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
6.000005cm
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
8L0 863 278
Објектот Ширина:
6.000005cm
Година:
опрема shift knob
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
10.000005cm
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
Автомобил Опрема Shift Knob 6 Опрема Со Кожа Подигање Gaito
2:
Автомобил Опрема Shift Knob 6 Опрема Со Кожа Подигање Gaito
3:
Shift Knob за Ауди А3 S3 13mm
4:
8L0863278BJRMD / 8L0863278BJ RMD / 8L0 863 278 BJ
5:
8L0863278BJRMD 8L0863278BJ RMD 8L0 863 278 BJ RMD
6:
Автомобил Опрема Shift Knob 5 Опрема Со Кожа Подигање Gaito
7:
Автомобил Опрема Shift Knob 5 Опрема Со Кожа Подигање Gaito
8:
8L0863279 8L0863279B 8L0 863 278
9:
Рачен Менувач Shift Стап Knob Gaiter+Рамка За Ауди 2001-2003 A3 S3 8L
Автомобил Направи:
Shift Knob за Ауди А3

Најдобрите понуди во категоријата