Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5 Брзина Опрема Shift Knob со КАПАК GAITOR ПОДИГАЊЕ на црна Основа, Опкружена Со Црвена Линија За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MK3 92-98/T4 91-04/Vento 92-98/

5 Брзина Опрема Shift Knob со КАПАК GAITOR ПОДИГАЊЕ на црна Основа, Опкружена Со Црвена Линија За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MK3 92-98/T4 91-04/Vento 92-98/

DEN 310.00
DEN 326.40
 

Това е достапна
Износ

5 Брзина Опрема Shift Knob со КАПАК GAITOR ПОДИГАЊЕ на црна Основа, Опкружена Со Црвена Линија За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 3 MK3 92-98/T4 91-04/Vento 92-98/ OEM број 1 H0 711 141 А+1 H0 711 115 Дел име Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање Црвена Линија Менувачот тип 5 брзини мануелен Материјал со Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП Потврдија ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо Квалитетен Материјал и Поголема Сигурност Гаранција 12 Месеци се Вклопува со овие возила како што е подолу : Окружниот Година Модел Забелешка САД за Euro Van 1995-2004 за Голф М 1993-1999 за Jetta G 1994-1994 за Jetta 1993-1999 Мексико за Clasico/Jetta 1993-1999 за Голф 1993-1999 за Голф Cabrio. 1996-1999 година за Транспортерот 2000-2004 Јужна Африка за Транспортерот 1999-2004 Аргентина за Голф М 1993-1999 за Транспортерот 1997-2004 Бразил за Caravelle/Eurovan 1998-2000 Година Европа за Голф 1992-1998 за Голф Cabrio. 1994-1998 за Голф/Варијанта 1994-1999 за Транспортерот 1991-2004 за Vento 1992-1998

Повеќе информации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Висина:
25cm
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MKIII MK3 1992-1998/Vento 1992-1998/Lupo 1999-2006
Објектот Ширина:
9cm
Година:
1991-2004
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
9cm
Материјал Тип:
ABS+СТП
Објектот Тежина:
0.200005kg
1:
5 Брзина Опрема Shift Knob Со Кожа Подигање Со Црвена Линија
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob за фолксваген
3:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MK3 92-98/T4 91-04/Vento 92-98
5:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MKIII MK3 1992-1998/Vento 1992-1998/Lupo 1999-2006
6:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MKIII MK3 1992-1998/Vento 1992-1998/Lupo 1999-2006
7:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MK3 92-98/T4 91-04/Vento 92-98
8:
1H0 711 141 НА 1H0 711 115 НА
9:
1H0711141A 1H0711115A
Објектот Дијаметар:
12mm 1H0711141A+1H0711115A
Автомобил Направи:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 3 MKIII MK3 1992-1998/Vento 1992-1998/Lupo 1999-2006

Најдобрите понуди во категоријата