Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Автомобил Опрема Shift Knob Подигање Покритие За Опел Astra Vectra Calibra Kadett Corsa

Автомобил Опрема Shift Knob Подигање Покритие За Опел Astra Vectra Calibra Kadett Corsa

DEN 1503.00
DEN 1879.20
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Уникатни стилски дизајн, сигурен квалитет Dustproof, водоотпорен, трајни, удобно и отпорност на корозија за Инсталација : Лесно и БЕЗ модификација е потребно, директно надградба на вашиот оригинален knob Компатибилен со : За "Опел" Astra F 91-98 За Vectra На 88-95 За Calibra 90-97 За Kadett e 84-93 За Трката Б 93-00 Спецификации : Материјал : Кожа+Пластични Боја : Црна Дното Големина : 155x115mm/6.1x4.53" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : ( Не Мало Пакет ) 1 x Shift Knob Маска

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
15.5cm
Име На Модел:
094D
Објектот Тежина:
63g
Објектот Ширина:
15cm
Година:
2017
Материјал Тип:
кожа+пластика

Најдобрите понуди во категоријата