Bjmoto Мотоцикл motorcross Сребро Пред ABS Сензор Покрие Guard Заштита за BMW R1200GS Вода за ладење 2013- Понов

Bjmoto Мотоцикл motorcross Сребро Пред ABS Сензор Покрие Guard Заштита за BMW R1200GS Вода за ладење 2013- Понов

DEN 513.00
DEN 589.92
 

Това е достапна
Износ


Мотоцикл motorcross Сребро Пред ABS Сензор Покрие Guard Заштита за BMW R1200 GS Вода за ладење 2013-2016 Понов
Мотоцикл Пред ABS Сензор Guard Покрие Заштита
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304
Боја : Сребрена
Fitment :
За BMW R1200 GS, вода за ладење модели, 2013 и понови

Повеќе информации

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
ACS-008-SV
Објектот Должина:
5.2cm
Објектот Ширина:
4.1cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Не ' рѓосувачки челик 304
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Сребро.
Fitment:
За BMW R1200GS, вода за ладење модели, 2013 и понови

Најдобрите понуди во категоријата