Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Универзален Мотор Гума Предната Вилушка Покријте Шок Заштитник Прашина Guard motorcross мотор Gaiter Gator Чизми Чорапи Опфаќа

Универзален Мотор Гума Предната Вилушка Покријте Шок Заштитник Прашина Guard motorcross мотор Gaiter Gator Чизми Чорапи Опфаќа

DEN 660.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ

Универзален Мотор Гума Предната Вилушка Покријте Шок Заштитник Прашина Guard motorcross мотор Gaiter Gator Чизми Чорапи Опфаќа Мотоцикл Предната Вилушка Покријте Gaiters Gators Подигање Шок Заштитник Прашина Guard за Off Road Јама Нечистотија Велосипед Мотокрос Велосипед
Материјал : Гума
Боја : Светло Сина;Зелена;Црвено; Розова;Портокал; Црна;Жолта;Трева
Внатрешен Дијаметар : 50mm
Должина : 238mm
Подебели : 3мм
Пакет : 2 buc ( 1 пар)

Повеќе информации

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
FFC-003
Објектот Должина:
23.8cm
Објектот Ширина:
21.6cm
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Тежина:
0.27kg
Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Светло Сина;Зелена;Црвено; Розова;Портокал; Црна;Жолта;Трева
Објектот:
Гума Предната Вилушка Покријте
Пакет:
1 Пар Прашина-доказ Заштитник
Fitment:
Универзална
Fitment 1:
За Сите Нечистотија велосипед Надвор од Патот велосипед

Најдобрите понуди во категоријата