Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Велосипед Издувните Топлина Shield Пета Guard Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Покритие за Јамаха YZ125 YZ250F Suzuki RM250 RMZ250 мото

Велосипед Издувните Топлина Shield Пета Guard Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Покритие за Јамаха YZ125 YZ250F Suzuki RM250 RMZ250 мото

DEN 587.00
DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ

Велосипед Издувните Топлина Shield Пета Guard Издувните Пригушувач Цевка Нога Заштитник Покритие за Јамаха YZ125 YZ250 F Suzuki RM250 RMZ250 мото Универзална Dirt Bike Издувните Топлотниот Штит
Материјал : Алуминиум
Боја : Сина; Зелена;Златна, Црвена,Црна,Сребрена
Големина : L254mm * W87mm * T2mm
Fitment : Секое 2 удар мотор off road мотоцикл (универзална )

Повеќе информации

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
EHS-005
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
8.7cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Сина; Зелена;Златна, Црвена,Црна,Сребрена
Големина:
L254mm * W87mm * T2mm
Fitment:
Било 2 удар мотор off road мотоцикл (универзална )

Најдобрите понуди во категоријата