Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За SUZUKI GSX400 GSX 400

Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За SUZUKI GSX400 GSX 400

DEN 345.00
DEN 383.52
 

Това е достапна
Износ


Лесно Да Се Инсталира
Боја : Како На Слики
Добар Квалитет
Погодни За : GSX400

Повеќе информации

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
B11041556
Објектот Должина:
70cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
70g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобрите понуди во категоријата