Gauntlet Светлата Обтекател Маска Црн Чад За Харли Спортските XL FXDB FXDL

Gauntlet Светлата Обтекател Маска Црн Чад За Харли Спортските XL FXDB FXDL

DEN 3821.00
DEN 4065.12
 

Това е достапна
Износ

Gauntlet Светлата Обтекател Маска Црн Чад За Харли Спортските XL FXDB FXDL Карактеристики Conditon : 100% Сосема Нова Боја : Црна и Чад Материјал : Здрав ABS пластика тело и Плексиглас шофершајбната. Обтекател е заменлива со Монтажни Ветробрани Шофершајбната има две позиција на вредноста функција за флексибилност Whitout Инсталација Настава Fitment 2006-2014 FXD/FXDC/FXDL/FXDB/FXD35 2010-2014 XL 1200 X 1986-2014 XL (освен 1200 X) 2014-2017 Улица XG 500 750 Пакет Вклучуваат 1 X Обтекател (Како на Сликата Прикажани) (Забелешка : САМО НА ОБТЕКАТЕЛ, МОНТИРАЊЕ на КОМПЛЕТ НЕ ВКЛУЧУВААТ!!!)
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
XF2906E06-01-Б
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Материјал Тип:
како детали за производот
боја:
како слика се прикажани

Најдобрите понуди во категоријата