Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Универзален Мотор Расклопна Силиконското Масло Дотур На Гориво Масло Инка Свитлива Хопер Простор За Заштеда На Енергија 5 Бои

Универзален Мотор Расклопна Силиконското Масло Дотур На Гориво Масло Инка Свитлива Хопер Простор За Заштеда На Енергија 5 Бои

DEN 207.00
DEN 229.92
 

Това е достапна
Износ

Универзален Мотор Расклопна Силиконското Масло Инка Свитлива Хопер Простор за Заштеда на енергија Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет.
Пренослив, корисни и издржливи.
Топлина отпорни на силиконски инка за мотор
Стилски прилог на вашиот велосипед, одговараат за пренос на течности.
Дамка отпорни
Расклопна, може да се стави во мала кутија или обесен со мала дупка на тоа, зачувување места.
Боја : Како на Сликите покажуваат
Материјал : Пластика
Други Големина Како Слики Покажуваат Како да го користите :
Влечење на врвот промени тоа да инка форма.
Вметнете го во шише, итн. за да се полни и да бидат сигурни да се прелива течноста додека држејќи го шишето со вашата рака.
По употреба, малку на врвот и собори да се свитка тоа.
Fitment : Сите мотоцикл
Пакетот Вклучува :
1 * Расклопна Стил Инка

Повеќе информации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.01kg
Бренд Име:
FULLSIX
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Пластични
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобрите понуди во категоријата