Мотоцикл ЦПУ Машински Случај Saver За SUZUKI RMZ450 RM450Z RMZ 450 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 13 14 15 2017

Мотоцикл ЦПУ Машински Случај Saver За SUZUKI RMZ450 RM450Z RMZ 450 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 13 14 15 2017

DEN 1036.00
DEN 1151.52
 

Това е достапна
Износ


НИ 24.99 / set НИ 49.99 / set НАС 15 / пар НИ 75.19 / парче НАС 58.99 / парче НАС 13.8 / парче НАС 15.6 / set НИ 33.33 / парче НАС 24.44 / пар НИ 20.99 / парче НАС 8.88 / парче НАС 19.99 / set НИ 39.99 / парче НАС 34.2 / парче НАС 19 / парче НИ 40 / set
Лесно Да се Инсталира,Добар Квалитет Направени на CNC 6061 Алуминиум За Издржливост. 70 MM случај зачувувањето на телото на издржливост,го заштитува вашиот мотор случај подобро од акции ОЕМ 3 мм случај saver
ПОГОДНИ ЗА :
RMZ450 2005-2017

Повеќе информации

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
B11011315
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобрите понуди во категоријата