Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За SUZUKI GSF250 400 GS250F GS400F GSF 250 400 Разбојник

Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За SUZUKI GSF250 400 GS250F GS400F GSF 250 400 Разбојник

DEN 345.00
DEN 383.52
 

Това е достапна
Износ


Лесно Да Се Инсталира
Боја : Како На Слики
Добар Квалитет
Погодни За : GSF250 GSF400

Повеќе информации

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
B11041551
Објектот Должина:
70cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
70g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобрите понуди во категоријата