За ХОНДА DIOZX AF34/AF35 Мотоцикл скутер алуминиум пригушувач покрие Издувни цевки изолација покривање Саќе форма на издувните гасови капа

За ХОНДА DIOZX AF34/AF35 Мотоцикл скутер алуминиум пригушувач покрие Издувни цевки изолација покривање Саќе форма на издувните гасови капа

DEN 2280.00
DEN 2399.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
12cm
Објектот Ширина:
15cm
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
honglue
Објектот Тежина:
0.62kg
Објектот Должина:
40cm

Најдобрите понуди во категоријата