Компатибилен Канон OPC Тапан IR3035N IR3045N IR3035 IR3045 Копир,За Canon IR 3035 3045 IR-3035 IR-3045 Тапан OPC,За Canon NPG 26

Компатибилен Канон OPC Тапан IR3035N IR3045N IR3035 IR3045 Копир,За Canon IR 3035 3045 IR-3035 IR-3045 Тапан OPC,За Canon NPG 26

DEN 4319.52
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Направени Во Кореја. Долг Живот OPC Тапан Производ Модел : Компатибилни OPC Тапан За Canon IR3035/3045/3225 За Употреба Во : NPG-25 i R2230/i R2270/i R2830/i R2870/i R3025/i R3025 N/i R3030/ i R3030 N/i R3225/i R 3225 N/i R3230/i R 3230 N Ласерски Печатач Тонер Кертриџ NPG-26 i R 3235 N/3245 N/3035 N/3045 N/3235/3245 3530/3570/4530/4570 Копир ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Повеќе информации

Тип:
opc тапан
Број На Модел На:
IR3035N IR3045N IR3035 IR3045
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
копир:
За Canon IR3035N IR3045N IR3035 IR3045 Копир
Тапан Единица:
За Canon NPG-26 Тапан Единица

Најдобрите понуди во категоријата