Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Слика Тапан Единица OPC За Toshiba E-Студио 163 165 166 167 168 169 Копир,За Toshiba Копир Тапан Единица 163 165 166 167 168 169 OPC

Слика Тапан Единица OPC За Toshiba E-Студио 163 165 166 167 168 169 Копир,За Toshiba Копир Тапан Единица 163 165 166 167 168 169 OPC

DEN 1632.00
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Toshiba E-Студио 163 165 Направен Во Тајван OPC Тапан,Долг Живот OPC Тапан За Toshiba E-STUDIO1600/163/168/169/165/166/167/ 223/230/280/282/282 S/206/208/209/258/259/207/205/203/ 232/237/E167/233 S/283 S/233/242/212/211/182/181/1640 /2320/2340/1810 Копир ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Повеќе информации

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
E-Студио 163 165 166 167
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
За Toshiba E-Студио 163 165 166 167 168

Најдобрите понуди во категоријата