Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
VANSYDICAL Фитнес Есен И Зима Спортски Панталони Брзо Сушење Обука Панталони Работи Тесни Еластична Нозе Јога Панталони За Жени

VANSYDICAL Фитнес Есен И Зима Спортски Панталони Брзо Сушење Обука Панталони Работи Тесни Еластична Нозе Јога Панталони За Жени

DEN 973.00
DEN 1769.76
 

Това е достапна
Износ


VANSYDICAL Фитнес Есен И Зима Спортски Панталони Брзо Сушење Обука Панталони Работи Тесни Еластична Нозе Јога Панталони За Жени

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
vansydical
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
FBF717101
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Дали на ист центар:
no
Дел Број:
FBF717101 (1)
Половината Тип:
Висок Половината
Стил:
тесни панталони
Долги панталони:
Панталони
Материјал:
Полиестер
спортот на отворено проектот:
Јога танц фитнес опрема
Карактеристики:
Влага, пот брзо сушење дише супер еластичноста
Големина:
S M L XL XXL
Пол:
Женски

Најдобрите понуди во категоријата