Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Јога Сет на 4pcs 10мм Не се лизга Јога Душеци За Фитнес, Пилатес Вежба Душеци+65cm Јога Фитнес Топки+1* Нога во Еластична се Повлече Јаже

Јога Сет на 4pcs 10мм Не се лизга Јога Душеци За Фитнес, Пилатес Вежба Душеци+65cm Јога Фитнес Топки+1* Нога во Еластична се Повлече Јаже

DEN 2400.00
DEN 3999.36
 

Това е достапна
Износ


Јога Сет на 4pcs 10мм Не се лизга Јога Душеци За Фитнес, Пилатес Вежба Душеци+65cm Јога Фитнес Топки+1* Нога во Еластична се Повлече Јаже Бренд : YHSBUY Наслов : 1*Јога мат, Големина : 183 cm * 61 см* 10 mm Наслов : 1*Јога топката Димензија : 6 5cm Наслов : 1* Отпор Бендови Димензија : 27*26*60см Применливи пол : Унисекс Тежина : 2 килограми

Повеќе информации

Број На Модел На:
36
Должина:
183cm*61cm
Бренд Име:
YHSBUY
Дебелина:
10 mm (Почетно)
Материјал:
NBR
функција 1:
10ММ TPE Јога Мат Анти Лизга Спорт Фитнес Вежба Пилатес Салата
Карактеристика 2:
NBR Не се лизга Јога Душеци За Фитнес Бренд Пилатес Влошки Спортски Душеци
функција 3:
Висок Квалитет на Виткање Не се лизга Површина мала Тежина Удобно
карактеристика 4:
10мм Природна Гума NBR Јога Мат за Почетник
Карактеристика 5:
Отворено Кампување Влошки Пикник Душеци со Јога Торба Јога Рака
Функција 6:
Висок Квалитет на Мултифункционален Јога Душеци NBR Прашка Рака
Карактеристика 7:
Нови TPE Јога Мат Двојна Боја Продолжување на Таложење Tpe Спорт Јога
Функција 8:
183CM*61CM*мм Дебел Не се Лизга Breathability Мат За Фитнес Салата Спорт
Карактеристика 9:
10мм Животната средина Невкусна Colchonete Фитнес Гимнастика Мат
Карактеристика 10:
Еластична лизга Фитнес опрема Салата Појас за Спорт Вежба 10ММ 183*6

Најдобрите понуди во категоријата