Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сина(Јакни+Вест+Панталони+Маици+лак вратоврска)Момче им Одговара на Цвет девојка Тенок Одговара Tuxedo Моден Бренд Bridegroon Фустан Свадба Одговара Палто

Сина(Јакни+Вест+Панталони+Маици+лак вратоврска)Момче им Одговара на Цвет девојка Тенок Одговара Tuxedo Моден Бренд Bridegroon Фустан Свадба Одговара Палто

DEN 2688.00
DEN 4799.52
 

Това е достапна
Износ


Сина(Јакни+Вест+Панталони+Маици+лак вратоврска)Момче им Одговара на Цвет девојка Тенок Одговара Tuxedo Моден Бренд Bridegroon Фустан Свадба Одговара Палто
Ако може да не се сигурни како да се избере големината,ве молиме оставете пораки да ни кажете на вашето момче девојка висина и тежина,тогаш јас ветувам ќе испрати вистинската големина за вас Панталони не е заклучување страна може, во согласност со своите сопствени бебето висина се кастри 5pieces сет : Јакна + на вест + кошула + панталони +лак вратоврска Референтна висина големина & ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината. Возраст Висина (cm) Облека должина (cm) Биста (cm) Должина на Ракав (cm) Рамо ширина (см) долги Панталони (cm) Половината (cm) 3 T 100cm 43cm 66cm 39cm 29cm 72cm 52cm 4 T 110cm 47cm 70cm 42cm 30cm 76cm 56cm 5 T-6 T 120cm 50cm 73cm 43cm 31cm 79cm 60cm 7 T-8 T 130cm 53cm 76cm 45см 32cm 82cm 64cm 9 T-10 T 140cm 56cm 80см 47cm 33cm 85cm 68cm 11 T-12 T 150cm 58cm 84cm 49cm 34cm 87cm 72cm Единица : (kg) (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
longqibao
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Број На Модел На:
Одговара 58
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Одговара
Облека Должина:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата