Спорт ноќенпоглед Очила Поларизирани очила за сонце Возење Очила Пад на превозот

Спорт ноќенпоглед Очила Поларизирани очила за сонце Возење Очила Пад на превозот

DEN 142.00
DEN 194.88
 

Това е достапна
Износ


Жолта Леќа Поларизирани очила за сонце Спецификации : Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за Анти-УВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиум-легура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Стакло x 1

Повеќе информации

Пол:
Мажи
Големина:
M
Тип На Објект:
очила
Бренд Име:
wupp

Најдобрите понуди во категоријата