Runbird Жените Очила За Сонце Мачка Очи Мода Женски Ретро Огледало Очила За Сонце Шупливи Срце Облик Познатиот Бренд Дизајнер Oculos R408

Runbird Жените Очила За Сонце Мачка Очи Мода Женски Ретро Огледало Очила За Сонце Шупливи Срце Облик Познатиот Бренд Дизајнер Oculos R408

DEN 370.00
DEN 528.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Висина:
48mm
Бренд Име:
runbird
Стил:
Пеперутка
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
61MM
Број На Модел На:
2016 година сонце очила за жените lunette де soleil gafas de sol mujer
Одделот За Името:
Возрасни
рамка боја:
Црното Злато Сребро.
Употреба Предмет:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Божиќ Подарок
очила за сонце функција:
ТОА Е UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Пакет:
Runbird Продавница торба ,крпа и ознака

Најдобрите понуди во категоријата