AOFLY БРЕНД ДИЗАЈН Мода Дама Поларизирани очила за сонце Жените Единствена Рамка Мачка Очи Сонце Очила Gafas UV400 A106

AOFLY БРЕНД ДИЗАЈН Мода Дама Поларизирани очила за сонце Жените Единствена Рамка Мачка Очи Сонце Очила Gafas UV400 A106

DEN 566.00
DEN 944.16
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
TAC
Број На Модел На:
a106
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
54mm
Рамка Материјал:
Пластични
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Бренд Име:
AOFLY
Леќа Ширина:
58mm

Најдобрите понуди во категоријата