Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HJYBBSN Polaroid очила за сонце Унисекс Плоштадот Гроздобер Сонце Очила Познатиот Бренд поларизирани очила за сонце Oculos Feminino За Жени Мажи

HJYBBSN Polaroid очила за сонце Унисекс Плоштадот Гроздобер Сонце Очила Познатиот Бренд поларизирани очила за сонце Oculos Feminino За Жени Мажи

DEN 177.00
DEN 236.16
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
HJYBBSN
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
48mm
Леќа Ширина:
55мм
Број На Модел На:
KP1029-2
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Најдобрите понуди во категоријата