2018 Срцето очила за сонце Жените Мода Мачка Очи Сонце очила Женски Метал Гроздобер Розови Очила Сина Eyewear Oculos De Sol Feminino

2018 Срцето очила за сонце Жените Мода Мачка Очи Сонце очила Женски Метал Гроздобер Розови Очила Сина Eyewear Oculos De Sol Feminino

DEN 270.00
DEN 449.28
 

Това е достапна
Износ


Стил : со срцето очила за сонце Леќа : UV400,Транспарентен,јасно нијанси,Тебе Пол : Унисекс Достапен во 6 бои.
добредојдовте на нашиот продавница : * Голема цел од голем попуст! * Се обрне повеќе внимание на мојата продавница, ние ажурирање на нови производи секој ден. тарифа : *Ние не признава било каква тарифи или увозни давачки. *Со цел да се намали купувачот 's увоз доход, па дури и да се ослободат увоз доход, ние ќе изјави на вредноста на стоката далеку под вистинската цена платена од страна на клиентот. Логистика : *добиеме вашата цел ќе бидат испратени во рок од 2-3 дена пакет. *Еднаш вашиот пакет е испраќаат надвор, ќе бидат известени преку е-маил на следење на број, кој варира во зависност од превозот метод. *Различни земји, ќе дадеме различни начини на логистика се Epacket, Aliexpress.Кина пост воздух mail, EMS, DHL, UPS-от, дозволувајќи им на корисниците да ги изберат. * Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! контакт со нас на : * Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. * Вашата е-пошта обично ќе одговори во рок од 24 часа. Како да се добие сини картони? *Метод 1:ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница,Ние ќе ви даде забава.Можете да се задржи чекор со нашите попусти и нови производи. *Метод 2 : Кликнете на линкот подолу за да го добиете купонот. *Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние бараме да не контактирате веднаш пред нас даваат неутрален или негативен фидбек, така што ќе може успешно да ги решите вашите грижи.

Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,UV400,од Тебе
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
REBOTO(电子仪器)
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
55мм
Леќа Ширина:
57mm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
GG13
Style1:
Моден Гроздобер Ретро Очила За Сонце
Style2:
јасно нијанси очила за сонце
боја:

Најдобрите понуди во категоријата