Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Личност Супер Големи Кругови Обрачот Обетки За Жените Мода Злато-боја Накит Bijoux Трендовски Изјава Обетки

Личност Супер Големи Кругови Обрачот Обетки За Жените Мода Злато-боја Накит Bijoux Трендовски Изјава Обетки

DEN 95.00
DEN 153.60
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит. Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нараквици & алки и прст прстени. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки. Ви посакувам на сите пријатен шопинг!

Повеќе информации

Метална боја:
Големина 7 см круг, Големина 10 cm круг
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Etrendy
Број На Модел На:
големи обетки
Големина (Должина * Ширина):
Други
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата