Бесплатен Превозот,жените плус големина модални мека облека.пролет лабава облека,со висок квалитет,продажбата.тенок,удобно спиење носат

Бесплатен Превозот,жените плус големина модални мека облека.пролет лабава облека,со висок квалитет,продажбата.тенок,удобно спиење носат

DEN 684.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


C&C Пазарот Добредојде!!!
Забелешка :
Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".
Ние работиме во Suzhou,преубав град во Кина.
Ние се добие производи форма фабрики директно.Па имаме голема цена,најновиот стил,prefect квалитет.Бренд и 100% Оригинални.
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.^-^
Превозот :
Сите предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail во рок од 3 работни дена обично ,Откако уплатата се населиле.Бидејќи тоа е евтин.
Понекогаш пакет е премногу голем,Ние ќе го избере ЕМС .
Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.Но, вие треба да се обрне многу повеќе.
Ако не го добиете вашиот објекти во времето, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро со помош од поштата.Значи, воопшто не се грижи.
Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Понекогаш малку доцнење поради викенд или одмор или somethings други.
Ако не можете да добиете на нашата mail по 24 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или да контактирате со други e-mail адреса или преку aliexpress порака.
Плаќање :
Ние како Alipay подобро, Тоа е лесно и безбедно.Како Зачувам,Кредитна Картичка,T/T,Western Union и било кои други методи .
Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други методи за плаќање.Или можете да контактирате со нас на прво место.Ние ќе ви помогне,обидете се на нашиот најдобар.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој клиент.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет-Ѕвезда на сите Детални Продавачот оценка.
Во малку веројатно,дури и да не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат вашата повратна информација.
Ние се верува дека сето тоа може да се реши од страна на комуникација.
Ние се залагаме за Five Star услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција.
Ако сте задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите Five Stars.
Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку е-маил, наместо да ја напушти ниска оценка, и ние ќе работиме за да се направи тоа на тој начин
Ве молиме ни e-mail преку "Aliexpress Порака" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.
Имајте пријатен ден!

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Материјал Состав:
Модални
Бренд Име:
VANLED
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
S0667
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Twill
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата