Солидна Пурпурна Ladie е Краток Сатен Облека Облекување Gown Жените Слободно Nightgown долна Облека Со Појас Кимоно Bathrobe Sleepwear LK15

Солидна Пурпурна Ladie е Краток Сатен Облека Облекување Gown Жените Слободно Nightgown долна Облека Со Појас Кимоно Bathrobe Sleepwear LK15

DEN 336.00
DEN 420.00
 

Това е достапна
Износ

Поддршка на Мало / трговија на Големо и Dropshipping Нов стил пристигнуваат Секој ден!

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
LK15
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Материјал:
Faux Свила,Rayon,Полиестер
Материјал Состав:
Сатенски
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Црна, Црвена, Бела, Златна, Сина, Зелена, Топла Розова,виолетова,сина,
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,
Јака:
V Деколте

Најдобрите понуди во категоријата