Принцезата Новородено Бебе Девојка Облека Лак/Цвеќиња Облека Поставите Jumpsuit & Headband Пролет Симпатична Бебе Девојки Rompers Тело Одговараат На

Принцезата Новородено Бебе Девојка Облека Лак/Цвеќиња Облека Поставите Jumpsuit & Headband Пролет Симпатична Бебе Девојки Rompers Тело Одговараат На

DEN 420.00
DEN 511.68
 

Това е достапна
Износ


Пролет/Есен Принцезата Стил Новородено Бебе Девојка Облека Лак/Цвеќиња Romper Облека Сет
Големина : 3 M 6 M 9 M Погоден за 0-9month бебе
Површината материјал : 100% Памук
Прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 см грешка
Ние снабдување со висок квалитет бебе облека
Ако нарачате повеќе,ние може да ви даде попуст и направи брза испорака.
Топло Совети
1. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Ако ви треба во вид на вистински пука на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно.
2. Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации на : contact име, адреса, поштенски код, телефонски броеви, итн. P. S. Ако сте руски Клиенти, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме. (given name)+татковски името+презиме)
3. Ако имате било какви прашања во врска со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, прво пред донесувањето на спорот, а напуштањето на повратни информации. Вашата поддршка и разбирање, многу е важно за нас.
4.Ако'повторно ре-продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Кликнете тука за повеќе нови предмети : можете да додадете нашата продавница до вашите омилени продавници !!
5.Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
DGR3685
Шаблон Тип:
Цврста
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
100%памук
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
LILIGIRL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Preppy Стил

Најдобрите понуди во категоријата