Слатка Бебе Девојка Облека Поставите Мода Лето Деца Babys Девојка Шарени Т-маица Врвот Чипка Tulle Здолниште Бебе Девојка Облека Поставите 6M-5T

Слатка Бебе Девојка Облека Поставите Мода Лето Деца Babys Девојка Шарени Т-маица Врвот Чипка Tulle Здолниште Бебе Девојка Облека Поставите 6M-5T

DEN 279.00
DEN 324.96
 

Това е достапна
Износ


Опис
2018 2 парчиња Најновите Модни Деца Бебе Девојки Т-Маица Здолниште Облека !!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина&Чипка
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Симпатична Врвот&1x Чипка Туту Здолниште
Големина на Табела : Големина на Врвот Должина на Ракав Должина Биста*2 Здолниште Возраст 80 30 см 22 см, 28 см 18.5 cm 6-12 Месеци
90 32 cm 24 см 29.2 см 20 см 1-2 Години
100 34 cm 26 cm 30.4 cm 22.5 cm 2-3 Години 110 36 см, 28 см 31.6 cm 23 см 3-4 Години, 120 38 см 30 см
32.8 cm 24 см 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6M, 24M, 5T, 3T, 4T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
децата поставува
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Половина
Затворање Тип:
Еден Гради
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Риза Ракав
Јака:
Пак надолу Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобрите понуди во категоријата