година Симпатична Животно Девојки Деца во Едно парче Пливачки костими за капење Костим за Капење Костим за капење Rompers Bodysuit Костим Комбинезони

година Симпатична Животно Девојки Деца во Едно парче Пливачки костими за капење Костим за Капење Костим за капење Rompers Bodysuit Костим Комбинезони

DEN 230.00
DEN 295.20
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Ова е Кина е големина, тоа е различно со големината на Вашата Земја,
ве молиме Погледнете го Големина на Табелата Пред Шопинг!
Превозот : цел под $10, 15-35 дена.
цел помеѓу $10-$100,побрза испорака,11-26days
цел над$100,fedex или DHL,Aremax, 4-7 дена.
Тип : Убава Бански
Главната Боја : Cat/Куче Материјал : 82% polyamide влакна + 18% Spandex
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме. Големина На Табелата :
3-4 Години : Биста 50cm Должина 46cm
4-5 Години : Биста 52cm Должина 48cm
5-6 Години : Биста 56cm 50cm Должина
7-8 Години : Биста 60cm Должина од 53cm
9-10 Години : Биста 64cm Должина 56cm
Пакет се вклучени : 1 x Бански
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост,
Кога Цел над $10, Ќе Брод Со Подобра Услуга,
Кога Цел над $120, Ќе Брод Преку DHL или Fedex. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 7, 9
Број На Модел На:
летна облека
Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобрите понуди во категоријата