обичај облека црна мат хартија печатени tag/цена означување/облека печатени етикета/картон tag/бренд главниот етикета 1000 компјутери многу

обичај облека црна мат хартија печатени tag/цена означување/облека печатени етикета/картон tag/бренд главниот етикета 1000 компјутери многу

DEN 7219.00
DEN 7680.00
 

Това е достапна
Износ


обичај облека црна мат хартија печатени tag/цена означување/
облека печатени етикета/картон tag/бренд главниот етикета 1000 компјутери многу
Еден сет=2 компјутери,кабелот не е вклучена,ќе биде екстра цена!
Може да се измени, да се логото и текст
ве молиме да ни понудат вашиот јасно логото пред да плаќање!

Повеќе информации

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
633
Употреба:
Чанти,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени

Најдобрите понуди во категоријата