обичај облека торба црна мат хартија tag/цена/облека печатени етикети/картон ознака печатење/главниот етикета 1000 компјутери многу

обичај облека торба црна мат хартија tag/цена/облека печатени етикети/картон ознака печатење/главниот етикета 1000 компјутери многу

DEN 7219.00
DEN 7680.00
 

Това е достапна
Износ


кориснички облека црна мат хартија tag/торба цена/
облека печатени етикети/картон ознака печатење/главниот етикета 1000 компјутери многу
Еден сет=2 компјутери,кабелот е екстра трошок,не се вклучени!
Може да се измени, да се логото и текст
ве молиме да ни понудат вашиот јасно логото пред да плаќање!

Повеќе информации

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
621
Техника:
Печатени

Најдобрите понуди во категоријата