Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вистински слатководни бисер обетки жени,свадба природни црниот бисер обетки 925 фунта сребрен накит девојка најдобар подарок бела

Вистински слатководни бисер обетки жени,свадба природни црниот бисер обетки 925 фунта сребрен накит девојка најдобар подарок бела

DEN 383.00
DEN 638.40
 

Това е достапна
Износ


Име на производ Вистински слатководни бисер обетки жени,свадба природни црниот бисер обетки 925 фунта сребрен накит девојка најдобар подарок бел Бисер Форма
Копчето Бисер Форма Бисер Големина 8-9mm Бисер боја Бела/розова/виолетова/црниот Бисер Одделение
AAAA+ врвот одделение

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
E1368,црниот бисер обетки
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Големина На Бисер:
8-9mm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
бисер
Сертификат Број:
3425621
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Ќе Благородна
Назад Наоѓање:
обетки за жени
обетки за жени:
црниот бисер обетки
Earring со бисер квалитет:
AAAAA врвот одделение бисер
is_customized:
Yes
слатководни бисер обетки:
природен бисер обетки
свадба бисер обетки:
вистински бисер обетки
бисер earring сребро 925:
бел бисер обетки

Најдобрите понуди во категоријата