MIZUGIWA 1/2 3-Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот Планината Железнички 20mm Лов База Адаптер Пушка Пиштол Airgun Caza

MIZUGIWA 1/2 3-Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот Планината Железнички 20mm Лов База Адаптер Пушка Пиштол Airgun Caza

DEN 94.00
DEN 126.24
 

Това е достапна
Износ

MIZUGIWA 1/2" 3-Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот Планината Железнички 20mm Лов База Адаптер Пушка Пиштол Airgun Caza Carabina
Опис : Тежина : 40g Должина : 33mm Висина : 18mm Боја : Црна Спецификација : 1/2" 3 Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка Планината Обемот База Железнички 20mm Лов Caza Додатоци Завртки на вашиот постоечки 20mm Weaver / Picatinny Железнички подигање на железнички страна 1/2" се Користи за да се воздигне Домет / Ласери / Место итн. Завршил во Црна Алуминиум 2 Завртки се одржи Планината цврсто во место Ален копче предвидено од Пакетот Вклучува : 1 x Планината 1 x Ален Копче
Слики Од Вистински Купувачот
Зошто продавница нас
Вашето задоволство е наша цел. Ние стоиме зад на производи што ги продаваат. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние веруваме големи зделки ќе бидат отворени со добра комуникација.
Брзо Испраќање
Висок Feedback резултат
Политика На Враќање
Ќе Го Купите Она Што Го Гледате
Производителот Гаранција
24-час на клиентите e-mail услуги
Превозот Ракување Со Времето
· Ние брод 5 Дена во Неделата од понеделник до петок за да се обезбеди најбрз можен процесирање на нарачката. Ние бараме 1~2 работни дена да го разгледа и да се спакуваат предмети по исплата е расчисти ве Молиме имајте во предвид времето на испорака, се врз основа на просекот во работни ДЕНА, не вклучувајќи ги и викендите.
· Ние брод низ КИНА Пост Прва Класа Воздух Mail. Тоа обично трае од 10 до 30 дена (работен Ден)да пристигне во повеќето дестинации. Точната пристигнување дена зависи од вашата точната локација.
· Ние ќе испрати shippment известување со следење на број за вас, откако ќе испрати вашиот пакет . Можете да го проверите вашиот пакет статус во КИНА Пост на веб-Сајт со нашите дадени следење на број.
· Ние не нудиме се комбинираат превозот.
· Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Опции за исплата :
· Ние го прифаќаме Зачувам.
· Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Политика На Враќање :
· Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање.
· Сите предмети може да се врати, за наплата во рок од 7 дена по породувањето . Но, поштенски трошоци е од вас самите.
· Ве молиме E-mail мене со точка бр. пред да се врати ставки.
· Вие само mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад!
Контакт со нас на :
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и ние сме секогаш стои страна да го реши било кој од вашите проблеми. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Порака. Сите проблеми ќе бидат решени . Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори случај, вашата соработка е високо ценет.
Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации или да се отвори случајот.
Answer : ___________________________ Note :
A. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
В. Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.

Повеќе информации

Бренд Име:
MIZUGIWA
Број На Модел На:
Weaver Picatinny Пушка Планината
Водич Должина:
22/55cm
Водич Тип:
Планината M0005
боја:
Црна
Тежина:
40g
Должина:
33mm
Висина:
18mm
Спецификации:
1/2 3 Слот Ниска Столб Weaver Picatinny Пушка
Карактеристики 1:
Се користи за да се воздигне Домет / Ласери / Знаменитости, итн
Карактеристики 2:
Завршил во Црна Алуминиум
Карактеристики 3:
2 Завртки се одржи Планината цврсто во место
Карактеристики 4:
Ален копче предвидени

Најдобрите понуди во категоријата