2 парчиња Анти жаргон Пушка/Airgun Обемот Легура Дух Меур Ниво F 25.4 mm Прстен Планината

2 парчиња Анти жаргон Пушка/Airgun Обемот Легура Дух Меур Ниво F 25.4 mm Прстен Планината

DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 2 парчиња Анти жаргон Пушка/Airgun Обемот Легура Дух
Меур Ниво F 25.4 mm Прстен Планината
Обемот ниво придава на обемот цевка да се даде на стрелецот на
визуелна потврда дека пушка е мртов ниво пред секој истрел.
Ова помага да се елиминира во согласност групирање на резултатите од
ненамерно canting пиштол
Ова обично не се забележува во пократок се движи, но може да има
значителен негативен ефект врз група големини на долга низа.
Се работи за двете право-и-левак стрелците.
Фикс за 30мм цевка опсегот
Објектот Тежина : 15 / 40 грам w/ пакување
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Пакет Содржи :
2x 25.4 mm/1" Меур Leve
l
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 бизнис часа по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
САД : Epacket испорака од кина (7 до 14 дена) - следење на број
Европа, Океанија : воздух парцели од Кина (12 до 25 дена) - следење на број
Канада 250 g или повеќе : Epacket испорака од кина (7 до 14 дена)
Австралија 350 грама или повеќе : Epacket испорака од кина (7 до 14 дена)
Русија, Јужна Америка : воздух парцели од Кина (12 до 30 работни дена) - следење на број
Ако повеќе од 30 дена не добиле вашиот пакет , ние безусловно ќе рефундирање на вашите плаќање !
Ако ви треба брза испорака UPS-от, DHL, EMS, треба екстра плати превозот, ве молиме контактирајте пред да го купат! Плаќање
плаќање
Прифаќаме само paypal за плаќање. Се Враќа & Гаранција
Враќање
30 дена безусловна политика на враќање
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Повеќе информации

Водич Тип:
Rollerball
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
25.4 mmshuipingyiliangge
Бренд Име:
Fyzlcion

Најдобрите понуди во категоријата