Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ЕЛ Панел ЕЛ Лист со DC-12V Стабилен на Инверторот без Цигара 6 Бои Одберете Новина Осветлување за Автомобил Декорација

ЕЛ Панел ЕЛ Лист со DC-12V Стабилен на Инверторот без Цигара 6 Бои Одберете Новина Осветлување за Автомобил Декорација

DEN 373.00
DEN 414.24
 

Това е достапна
Износ


ЕЛ Панел ЕЛ Лист со DC-12 V Стабилен на Инверторот без Цигара 6 Бои Одберете Новина Осветлување за Автомобил Декорација
Спецификација :
Ова е ЕЛ Лист со функција на Стабилен и трепка.
6 Осветлување Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена,Жолта,Бела, Зелена.
Поддржано Од : USB
Влезен Напон : DC-12 V
Големина : 10cm X 10cm
Дебелина : 0.4 mm
Мулти Функција : Стабилен На
Објектот Тежина : 39g
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 X ЕЛ Лист
1 X DC-12 V USB Драјвер
Карактеристики :
1. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
3. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
4. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури И Вашиот
Домашно милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
Примена :
1. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму.

Повеќе информации

Стил:
Новина
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS
Употреба:
празник
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Гаранција:
6 месеци
Е Батерии Вклучени:
No
Број На Модел На:
86007895
Тело Материјал:
Пластични
Напон:
12V
Тип На Батерија:
AA
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
ел panel
боја:
6 бои
Функција:
Мирно На
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Влезен Напон:
DC-12V
Напојува со:
USB
Големина:
10cm x 10cm

Најдобрите понуди во категоријата