Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
100 компјутери/пакет Отстранување на Влакна Depilatory хартија Професионални Nonwoven Епилатор Восок Лента Хартиена Ролна Шанса Бесплатен Превозот

100 компјутери/пакет Отстранување на Влакна Depilatory хартија Професионални Nonwoven Епилатор Восок Лента Хартиена Ролна Шанса Бесплатен Превозот

DEN 153.60
 

Това е достапна
Износ


Спецификација :
· 100 КОМПЈУТЕРИ (1 Pack) на восок лента хартија.
· Оваа точка е додаток на шанса третман. Ова восок лента е најдобро достапни.
· Тоа е произведен од страна на nonwoven материјал, удобен и санитарни, висок квалитет.
· По примена на восок на кожата, се стави на оваа хартија и притиснете се додека таа цврсто се држи за да восок слој.
· Димензии : 20 х 7cm
· Количина : 100pcs (1 Pack)
Клиент Информации :
1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
6)ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се Враќа & Наплата :
1) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2)Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
3)Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
4)Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но немојте да се грижите за тоа.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Пол:
Женски
Состојка:
Памук
НЕТО-WT.:
100pcs
Број На Модел На:
tmz
Потекло:
Копното, Кина
боја:
Бела
Функција:
Depilatory употреба

Најдобрите понуди во категоријата