Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Нога Warmers Жени Мажи се Задржи Топло Коленото Заштитна Маска Солидна Памук Soprts Дете да Научат да се Чорапи бебе Учениците Нога Warmers

2018 Нога Warmers Жени Мажи се Задржи Топло Коленото Заштитна Маска Солидна Памук Soprts Дете да Научат да се Чорапи бебе Учениците Нога Warmers

DEN 69.00
DEN 72.00
 

Това е достапна
Износ

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Име на Производ Нога Warmers Чорапи Боја Цврст Материјал Памук, Должина околу 10 cm Стил Спортски Возраст цела Сезона СИТЕ Топло потсетник За референца со цел да преовладуваат во вид Совет 1. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења. 2. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала. 3. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. 4. Превозот ќе биде прв пат, ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. 2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. 2. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас . Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1.Превозот времето е проценка. 2.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нога Warmers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Објектот Должина:
10cm
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
MKD00066
боја:
Црна, Сива, Црвена, Розова, Беж, Бела, Жолта, Сина, Кожата
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Најдобрите понуди во категоријата