2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

DEN 635.00
DEN 882.24
 

Това е достапна
Износ


2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

Повеќе информации

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Број На Модел На:
Сандали жена#3
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Стил:
Слатка
Затворање Тип:
Еластична бенд
Insole Материјал:
Ткаенини
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Цвет
Бренд Име:
XMISTUO
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Најдобрите понуди во категоријата