Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
НОВИ Бело/Црна Боја Школка DC12V/96W 24V/192W Заеднички Анодна 1CH Излез 8A Ѕид-Munted Тип на екран на Допир Панел, ПРЕДВОДЕНА Dimmer Контролер

НОВИ Бело/Црна Боја Школка DC12V/96W 24V/192W Заеднички Анодна 1CH Излез 8A Ѕид-Munted Тип на екран на Допир Панел, ПРЕДВОДЕНА Dimmer Контролер

DEN 768.00
 

Това е достапна
Износ

Екран на допир панел контролор е нова високо-крај контролер кој неодамна развиена од страна на нашата компанија.
Таа донесува стакло панел дизајн, е убава и модерен изглед.
Таа донесува висока прецизност capacitance допир за контрола на чип, го зголемува нивото на чувствителност на допир, го намалува активирањето кои предизвикано од грешка.
Тоа е се користи за контролирање на различни светилка чиј извор на светлина е ПРЕДВОДЕН.
На пример, точка извор на светлина,флексибилни светлина лента, панел светла итн.
тоа има многу предности како што се погодни за да се поврзете, лесен за употреба и други.
Технички Параметри
работна температура : -20-60 Степен
напон : DC12~24 V
излез : 1 канал
режим на конекција : заедничка анодна
надворешни димензии : L86 Χ W86 Χ H36 mm
нето тежина : 125g
бруто тежина : 185g
статички потрошувачка на енергија :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нежните
Карактеристики:
12V-24V
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
QINGYING
Max. Оптоварување На Моќ:
192W
Гаранција:
3year
Материјал:
пластични
Број На Модел На:
12-86x86

Најдобрите понуди во категоријата