Оригиналниот Sanyo 9038 9cm 24V0.55A 9G0924G1D06 90 * 90 * 38mm конвертор / сервер фан

Оригиналниот Sanyo 9038 9cm 24V0.55A 9G0924G1D06 90 * 90 * 38mm конвертор / сервер фан

DEN 2058.24
 

Това е достапна
Износ


Бренд : SANYO DENKI
Издавач : Јапонија Sanyo Електрични Co., Ltd. (SANYO Електрични Co., Ltd)
Големина : 90x90x38mm може да се јавите на : 92 * 92 * 38mm
Лагери : двоен топка
Напон : 24 V
Актуелни : 0.55 На
Приклучок : 3-жица со приклучок за поддршка пиштол

Повеќе информации

Тип:
Фан
Бренд Име:
nidec
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
9G0924G1D06

Најдобрите понуди во категоријата