Бесплатен превозот Оригинални Делта BFB1012M 9733 9CM 12V 0.85 НА 97 * 97 * 33mm двојна топката имајќи турбо компресор

Бесплатен превозот Оригинални Делта BFB1012M 9733 9CM 12V 0.85 НА 97 * 97 * 33mm двојна топката имајќи турбо компресор

DEN 714.72
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип:
Фан
Бренд Име:
nidec
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
BFB1012M

Најдобрите понуди во категоријата