Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Спорт Радијатор Ладење Вентилатор, Brushless Мотор 17427543282 За BMW E60 5 Серија 530 525 545 645 E65 750-апарат TK-RCFSE60

Спорт Радијатор Ладење Вентилатор, Brushless Мотор 17427543282 За BMW E60 5 Серија 530 525 545 645 E65 750-апарат TK-RCFSE60

DEN 6719.00
DEN 9598.56
 

Това е достапна
Износ


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
TANSKY - Спорт Радијатор Ладење Вентилатор, Brushless Мотор 17427543282 За BMW E60 5 Серија 530 525 545 645 E65 750-апарат TK-RCFSE60
Детални Апликации Спецификации : Нова, не се обновени, електричен мотор Со контрола модул &brushless Геометриски дизајниран пластичен нож за оптимално циркулацијата и единствен рамнотежа Покровот дизајниран за да се обезбеди структурните интегритетот и издржливост за максимум перформанси Fuction : Помага да се Излади Радијатор за подолг живот Осветленост Дел Број : 17427543282, 17 42 7 543 282 Други Делови Броеви : BM3115107, 621211, 696273, 8 EW351034271 Друг Дел Број : 17427514181, 17 42 7 514 181 100% Перформанси фабрика тестирани Заменува оригиналната склопови кои се стопи или истрошени Доаѓа со соодветна приклучок(s) за проблеми бесплатна инсталација за Климатизација (A/C) Кондензаторот Тласкач Фан 9 Сечилото фан Објект се вклучени : Радијатор Вентилаторот за Ладење Собранието x 1 АПЛИКАЦИЈА : За BMW 525i 2006 2007 2008 2009 За BMW 525xi 2006 2007 За BMW 528i 2008 2009 За BMW 528i x Drive 2009 година, За BMW 530i 2006 2007 За BMW 530xi 2006 2007 За BMW 545i 2004 2005 За BMW 645 Ci 2004 2005 За BMW 750i 2006 2007 2008 За BMW 750 Li 2006 2007 2008 Забелешка : Тоа ќе не одговара Дизел Мотор.
**************НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА!***************
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Повеќе информации

Објектот Ширина:
514 mm
Земја/Регион на Производство:
Кина
BMW Модел:
525i
Објектот Тежина:
7.88 kg
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Должина:
638 mm
525i-Година:
2006 година
Осветленост Дел Број:
17427514181
Производителот Дел Број:
TK-RCFSE60
Бренд Име:
EPMAN
Специјални Функции:
Универзална
Другиот Дел Број:
BM3115107, 621211, 696273, 8EW351034271
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Висина:
86 mm
Наслов:
Моторот Моторот Радијатор Ладење Електричен Вентилатор
Примена:
За BMW E60 5 Серија
Точка име :
радијатор за ладење вентилатор
Точка 2 Име:
Радијатор Кул Фан
Вентилаторот За Ладење Тип:
Со контролен модул & brushless Мотор
Корисни Живот Часа:
>10000H
боја:
Црна
volts:
12 Volts
ножеви:
9 Ножеви
Го Замени Дел Не:
17457543282 17427543560

Најдобрите понуди во категоријата