Брзо пристигнување ДПС 3305P 32V 5A 160W Програмабилни DC Напојување

Брзо пристигнување ДПС 3305P 32V 5A 160W Програмабилни DC Напојување

DEN 10032.00
DEN 10560.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Број На Модел На:
DPS3305P
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
ГЛАСАЧКО МЕСТО ИЗВОР НА ЕНЕРГИЈА
Напојување:
AC

Најдобрите понуди во категоријата