BLEM85-88 Вода decal целосно покривање Нокти Налепници Вистински Тигар Змијата кожата дизајн на ноктите налепница За нокти decals декорации

BLEM85-88 Вода decal целосно покривање Нокти Налепници Вистински Тигар Змијата кожата дизајн на ноктите налепница За нокти decals декорации

DEN 76.00
DEN 108.96
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 10g Големина : 6.5*5.2 cm тоа Како да го користите : 1.Чистење на вашите нокти 2 прво.Изберете нокти налепници ви се допаѓа 3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди 4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти 5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат clink нашата продавница

Повеќе информации

боја:
M85 ДА се 88
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
6.2*5.2CM
Материјал:
Хартија
Количина:
1pc
Стил:
помине уметност налепница
Бренд Име:
missguoguo
Број На Модел На:
BLEM85-88
Производ Единица:
pc
Опис На Производот:
Вода трансфер
Име на производ:
ноктите налепница тигар
Употреба:
Помине Уметност
Целосно покривање на прст, нокти налепници:
тигар дизајн на ноктите налепница

Најдобрите понуди во категоријата