Море-сина Гранат Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени 6.7.8.9.10 Бесплатен превозот

Море-сина Гранат Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени 6.7.8.9.10 Бесплатен превозот

DEN 612.00
DEN 1200.00
 

Това е достапна
Износ


Во вашата услуга!
Објект :
Море-сина Гранат Сребрен Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени 6.7.8.9.10 Бесплатен превозот
Материјал : Висок квалитет на цирконот Сребро.
Големина : Прстен големина 6. 7. 8. 9. 10
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Да се навратам

Повеќе информации

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T0100-2
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Прстен/pendant
Главниот Камен:
Море-сина
Место на Потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата