Најновите Шампањ Семе Африкански Монистра, Накит Сетови 3 Слоеви Кристал нигериската свадба монистра Индискиот булчински Ѓердан Поставите W13387

Најновите Шампањ Семе Африкански Монистра, Накит Сетови 3 Слоеви Кристал нигериската свадба монистра Индискиот булчински Ѓердан Поставите W13387

DEN 2496.00
DEN 4992.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
W13387
боја:
Шампањ Злато
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
должина на ѓердан:
18inchs
хривнија должина:
8'INCHS
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата