Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот 338 4 боја-парична казна зелено/сино /црна благослови среќен/змеј pendant обетки во собата може да се избере

Бесплатен превозот 338 4 боја-парична казна зелено/сино /црна благослови среќен/змеј pendant обетки во собата може да се избере

DEN 500.00
DEN 714.24
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте на :
не кутија
Превозот И Ракувањето Со :
Нормално време на испорака е околу 15-30 работни дена. За да се добие превозот попуст и фактура, едноставно почекајте додека сите аукции се заврши, и заврши на исходот од најновата електронска пошта или било аукција страницата откако ќе заврши наддавање.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа, во повеќето случаи порано. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели. Ако не сте го слушнале од нас во распределени време, ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Момчињата
Материјал:
Jade
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Сет

Најдобрите понуди во категоријата